Jógový víkend

najdi svoji flow

Pojďte se zastavit v bývalém mlýně uprostřed borových lesů a vychutnat si přítomný okamžik na místě, které k tomu samo vybízí.

Během víkendu se budeme věnovat józe, meditaci všímavosti a zažijeme také kakaovou ceremonii. Program víkendu vytváří promyšlený celek, díky kterému bude možné se zastavit, zklidnit a spojit se více se svým tělem.

Víkend může být dobrým zastavením, během kterého načerpáte energii a inspiraci.

Zároveň také získáte větší nadhled, a možná i odpovědi na své aktuální otázky nebo témata.

 

o lektorce

Víkendem vás provede lektorka mindfulness a jógy Tereza Hausmanová, která kombinuje vinyasu/hatha, somatickou a terapeutickou jógu.

Na co se můžete těšit

Příjemně protáhnete a uvolníte tělo a mysl během lekcí jógy.

Podpoříte všímavost praxí a meditacemi Mindfulness.

Vyzkoušíte si dechová cvičení pro rozproudění životní energie.

Zažijete kakaovou ceremonii, během níž se budete moci spojit s vaším nejhlubším záměrem, otevřít své srdce a podívat se do jeho hloubky.

Uvědomíte si, co vás zdrojuje a dočerpává energií.

Naučíte se, jak lépe přenést všímavost do každodenního života.

Budete mít čas na sebe a na procházky.

Potkáte nové, podobně laděné lidi.

Mindfulness a sebelaskavost

vědecky podložené kvality psychického rozkvětu

Mindfulness (všímavost) je schopnost plně prožívat přítomný okamžik a s nadhledem i se zájmem objevovat, co se v něm odehrává. Mindfulness bylo společně se sebelaskavostí vědeckými studiemi opakovaně prokázano jako účinná cesta pro zvládání stresu a nejistoty, prevenci vyhoření, posílení pracovní angažovanosti a motivace, zlepšení soustředění, psychické odolnosti i pocitu osobního štěstí.

Místo konání a termín

Tuněchodský Mlýn

Tuněchody 21, Stříbro 349 01

Strava: vyvážená vegetariánská plná penze, připravená s láskou <3 Pokud máte nějaké dietní omezení, dejte nám je prosím vědět v přihlášce.

Cena kurzu a přihlášení

CENA: 5 550 Kč*

2000 Kč za ubytování a 3550 Kč celovíkendový program vč. kakaové ceremonie, organizace, pronájmu sálu. Ubytování a zbylá částka kurzovného bude k doplacení v hotovosti na místě

Kurz si organizuje lektorka sama, akci tedy přímo nepořádáme pod hlavičkou Mindfulness Clubu. Kurz i lektor je však námi prověřený a vřele vám doporučujeme účast v něm.

další doporučené akce

roční výcvik

2023-10-11 | IMAGO: Transformační cyklus

Srdečně Vás zveme do ročního seberozvojového výcviku. Právě otevíráme 6. ročník. Opět přijmeme 12 účastníků, abychom je podpořili na jejich jedinečné cestě. Pokud to s osobnostním růstem myslíte vážně, jsme tady pro vás.