Ohlednutí za prvním mindful campem

děkujeme za úžasné 4 dny vědomého spolubytí

Mindful Camp 2022 –  letní setkání všech příznivců mindfulness a vědomého stylu života – máme úspěšně za sebou. Jednalo se naši první akci tohoto druhu a máme velkou radost z toho, že se vydařila. 

Akce proběhla v krásném prostředí Jurt Campu v Jižních čechách a měli jsme tu čest přivítat více než 15 skvělých lektorů, terapeutů a hudebníků, mezi nimi Kashu Ko, Jana Buriana, Marka Vicha, Adama Táborského, Richarda Víta, Terezu Hausmanovou, Roberta Kučeru, Hozu Šilara a řadu dalších. 

Níže najdete pár vybraných fotek z akce. 

 

Už teď plánujeme další ročník, který zveřejníme na podzim spolu s výhodnými vstupenkami pro takzvané Early Birds. Více informací najdete na www.mindfulcamp.cz

A přestože každý z nás to prožil po svém, možná i ve Vás ještě zůstávají vzpomínky na noční žabí koncerty, na déšt bubnující na plachtu. Vzpomínky na posekanou trávu, která nás hladila po chodidlech, na jídlo které se možná v lecčem lišilo od naší běžné stravy, na cinkání misky, na teplo sálající z ohně…

A třeba to byly právě lidé, jejich oči a úsměvy, které nám utkvěly v paměti a se kterými jsme na krátký čas tvořili společenství, ve kterém nás spojoval právě zájem o přítomnost.

 

Vybrané Fotky z akce