mindfulness a vnitřní zdroje

celodenní workshop

Velmi praktický workshop s minimem teorie, zaměřený na využití mindfulness cvičení, relaxačních technik a imaginací. Budete mít možnost ochutnat  základní mindfulness meditace, které jsou součástí klasických 8mi týdenních kurzů. 

o lektorovi

Workshop povede Hana Langová, lektorka mindfulness a terapeutka. Pro více informací klikněte na fotku lektora.

CO vás čeká

🌱1 den, neformální setkání v malé skupině
🌱 základní cvičení rozvoje mindfulness (všímavosti)🧘‍♀️
 doplněné o metody:
 🌱 rozvoje a posílení vnitřních zdrojů 💚
 🌱stability 🏄‍♂️
 🌱 obnovy sil 💆‍♀️
 🌱 doporučení pro využití a postupné začlěňování do běžného života 😉

Mindfulness

vědecky podložená kvalita psychického rozkvětu

Mindfulness (všímavost) je schopnost plně prožívat přítomný okamžik a s nadhledem i se zájmem objevovat, co se v něm odehrává. Mindfulness bylo společně se sebelaskavostí vědeckými studiemi opakovaně prokázano jako účinná cesta pro zvládání stresu a nejistoty, prevenci vyhoření, posílení pracovní angažovanosti a motivace, zlepšení soustředění, psychické odolnosti i pocitu osobního štěstí.

Organizační informace a přihlášení

KDE: Psychoterapie Praha 8 (Palmovka)

KDY: Sobota 20. 4. 2024, 9:30 – 16:00

CENA PRO VEŘEJNOST: 1 000 Kč

Akci si pořádá lektorka sama, jako Mindfulness Club ji proto neorganizujeme. Lektor i akce jsou však námi prověřené a účast v ní vřele doporučujeme.

Staňte se členem naší komunity

Získejte akce zdarma a další výhody

Zveme vás do naší komunity lidí, kteří aktivně  Nabízíme vám podporu na vaší cestě rozvoje mindfulness a laskavosti. Ať už máte zájem lépe zvládat stres či emoce, podpořit své zdraví a nebo cítit v životě více klidu a svobody a nebo jen chcete být v kontaktu s lidi, kteří se zajímají o vědomý styl života – naše komunita vás v tom podpoří. 

další doporučené akce

camp

2024-07-25 | Mindful Camp: Letní oslava přítomnosti

Srdečně Vás zveme na druhý ročník Mindful Campu – letní všímavé oslavy v přírodě a jedinečného osobního setkání všech příznivců všímavého a vědomého stylu života. Tentokrát na Sklenářce. Pokud jsi členem Mindfulness Clubu, máš akci se slevou nebo zcela zdarma.