mindfulness Re-start

šestidenní navazující kurz pro absolventy mindfulness programů

Absolvovali jste Mindfulness based kurz, meditování Vás nadchlo, přineslo do života více pohody, plnější prožívání, ale jak kurz skončil, tak se zápal a nadšení pomalu vytratilo a meditace ze života zase vyprchala? Zkušenosti ukazují, že motivaci je potřeba přiživovat a ve skupině to jde snáze.

Proto je tu pro Vás kurz Mindfulness Re-Start, ve kterém se znovu budeme seznamovat se základními Mindfulness meditacemi, tak jak je nabízí klasické Mindfulness based programy. Teorii ale odhodíme stranou a budeme více meditovat a sdílet své zkušenosti. Pojďme se podpořit v meditační praxi.

o lektorce

Workshop povede Hana Langová, lektorka mindfulness a terapeutka. Pro více informací klikněte na fotku lektora.

co vám kurz přinese

připomenutí si základních mindfulness meditací

společné cvičení

vzájemnou podporu

posílení motivace

prohloubení meditační praxe

Mindfulness

vědecky podložená kvalita psychického rozkvětu

Mindfulness (všímavost) je schopnost plně prožívat přítomný okamžik a s nadhledem i se zájmem objevovat, co se v něm odehrává. Mindfulness bylo společně se sebelaskavostí vědeckými studiemi opakovaně prokázano jako účinná cesta pro zvládání stresu a nejistoty, prevenci vyhoření, posílení pracovní angažovanosti a motivace, zlepšení soustředění, psychické odolnosti i pocitu osobního štěstí.

Organizační informace a přihlášení

KDE: Psychoterapie Praha 8 (Palmovka)

KDY: Pravidelně 6 úterků, 16. 4. – 21. 5. 2024, 17:30 – 19:00

CENA PRO VEŘEJNOST: 3 500 Kč

Akci si pořádá lektorka sama, jako Mindfulness Club ji proto neorganizujeme. Lektor i akce jsou však námi prověřené a účast v ní vřele doporučujeme.

Staňte se členem naší komunity

Získejte akce zdarma a další výhody

Zveme vás do naší komunity lidí, kteří aktivně  Nabízíme vám podporu na vaší cestě rozvoje mindfulness a laskavosti. Ať už máte zájem lépe zvládat stres či emoce, podpořit své zdraví a nebo cítit v životě více klidu a svobody a nebo jen chcete být v kontaktu s lidi, kteří se zajímají o vědomý styl života – naše komunita vás v tom podpoří. 

další doporučené akce