Půldenní workshop mindfulness

Seznamte se se základy praxe všímavosti

Přidejte se k nám na unikátní 4hodinový workshop mindfulness (všímavosti). Tento workshop je navržen pro každého, kdo touží po zdravějším životním stylu a harmonii mysli a těla.

Naučte se techniky, které vám pomohou lépe zvládat každodenní stres a sníží jeho dopad na váš život.

Ponoříme se do světa všímavosti a objevíme, jak to je být s prožitkem tady a teď a co dělat s myšlenkami, když přijdou. Provedeme vás jednoduchými a praktickými cvičeními, která mohou proměnit váš život k lepšímu.

Tento workshop je určen pro všechny, kteří touží po klidnějším, a spokojenějším životě a chtějí integraci mindfulness do svého každodenního života. Přidejte se k nám a naučte se, jak může technika vnímání přítomnosti obohatit váš život v mnoha ohledech.

o lektorovi

Workshop je pod vedením kvalifikovaného lektora MBSR Václava Tomana, více o lektorovi najdete po kliknutí na obrázek.

Mindfulness a sebelaskavost

vědecky podložené kvality psychického rozkvětu

Mindfulness (všímavost) je schopnost plně prožívat přítomný okamžik a s nadhledem i se zájmem objevovat, co se v něm odehrává. Mindfulness bylo společně se sebelaskavostí vědeckými studiemi opakovaně prokázano jako účinná cesta pro zvládání stresu a nejistoty, prevenci vyhoření, posílení pracovní angažovanosti a motivace, zlepšení soustředění, psychické odolnosti i pocitu osobního štěstí.

Místo konání a termíny

Jóga studio Krymská, Krymská 18, Praha 10 

Sobota 2. 3. 2024,  09:00-13:00

Cena: 1 370 Kč

Kurz si organizuje lektor sám, akci tedy přímo nepořádáme pod hlavičkou Mindfulness Clubu. Kurz i lektor je však námi prověřený a vřele vám doporučujeme účast v něm.

 

další doporučené akce

camp

2024-07-25 | Mindful Camp: Letní oslava přítomnosti

Srdečně Vás zveme na druhý ročník Mindful Campu – letní všímavé oslavy v přírodě a jedinečného osobního setkání všech příznivců všímavého a vědomého stylu života. Tentokrát na Sklenářce. Pokud jsi členem Mindfulness Clubu, máš akci se slevou nebo zcela zdarma.