naše nabídka

jak vám můžeme pomoci ke klidnějšímu a vědomějšímu životu

Nabízíme vám širokou paletu možností, jak můžete začít žít více vědomý život a lépe psychicky zvládat každodenní výzvy. Většina našich akcí vám pomůže rozvinout vaše mindfulness a laskavost.

co si odnEsETE z našich akcí?

OSVOJÍTE SI TECHNIKY, KTERÉ VÁM POMOHOU LÉPE PSYCHICKY ZVLÁDAT KAŽDODENNÍ SITUACE.

NAUČÍTE SE PRACOVAT SE STRESEM A VLASTNÍMI EMOCEMI.

NAUČÍTE SE TAKÉ LÉPE ODHADNOUT DRUHÉ LIDI A ROZVINETE SCHOPNOST DÁVAT I PŘIJÍMAT ZPĚTNOU VAZBU.

POSÍLÍTE SVÉ PSYCHICKÉ I FYZICKÉ ZDRAVÍ.

NAUČÍTE SE RELAXOVAT I V ČASOVÉ TÍSNI.​​​​​​​

Co vám nabízíme

staňte se našim členem

V Mindfulness Clubu se společně potkáváme na živě i online, rozvíjíme mindfulness pod vedením zkušených lektorů a vzájemně se inspirujeme v našich diskusních fórech. Jako členové získáte velkou podporu na cestě za všímavým životem. 

Online Kurzy

Naše online kurzy vám poskytnou spolehlivý a ucelený úvod do mindfulness, jógy i sebelaskavosti. Z pohodlí domova tak můžete začít tyto kvality rozvíjet a zlepšit tak váš život. 

kurzy a workshopy

V Mindfulness Clubu nebo skrze ně také pořádáme řadu živých a online akcí – workshopů, kurzů i konferencí. Nejen že tím podpoříte Mindfulness Club, ale zároveň tím uděláte něco sami pro sebe. Win – Win. Těšíme se na setkání.

Kurzy pro firmy

Pořádáme i kurzy pro naše firemní klienty. Pokud máte chuť pomoci vašim zaměstnancům lépe zvládat stres, zvyšovat pracovní efektivitu i rozvíjet rovnováhu mezi osobním a pracovním životem, rádi vám pomůžeme.

osobní konzultace

Nabízíme vám také možnost rozvíjet mindfulness, laskavost a psychickou stabilitu pod vedením našich lektorů mindfulness a terapeutů.