Podpora mindfulness clubu

Podpořte nás a pomůžete tak dalšímU
rozvoji mindfulness u nás

Jako nezisková organizace jsme rádi za jakoukoliv podporu. Díky tomu pomůžete rozvoji našich aktivit i tím i šíření mindfulness u nás. Zde se dozvíte jak nám můžete pomoci. Děkujeme.

proč nás podpořit?

Pomůžete nám organizovat více neziskových aktivit

Velká část našich aktivit jsou neziskové nebo za dobrovolný příspěvek a jejich pořádání proto úměrně závisí na podpoře od našich fanoušků a členů. Díky vaší podpoře tak zvýšíme množství těchto aktivit.

Podpoříte rozvoj Mindfulness Clubu

Našimi dlouhodobými cíli je vytvořit komunitní mindfulness centrum v Praze a posléze i v dalších městech v ČR. Dále bychom rádi zprofesionalizovali naše online aktivity a také do ČR postupně dostali více zkušených zahraničních lektorů. Všechny tyto aktivity jsou finančně náročné, Vaše podpora nám proto usnadní se k těmto cílům přiblížit.

Jak nás můžete podpořit?

finanční příspěvek

Pokud s námi souzníte a chcete podpořit naší činnost a rozvoj mindfulness, můžete nám zaslat libovolnou finanční částku na náš transparentní účet:
2001551583 / 2010 (Fio Banka)

Placené členství

V Mindfulness Clubu se společně potkáváme a rozvíjíme mindfulness pod vedením zkušených lektorů a vzájemně se inspirujeme. Jako členové získáte velkou podporu na cestě za všímavým životem. Zároveň tak podpoříte i náš provoz a rozvoj.

Koupě Online Kurzu

Naše online kurzy vám poskytnou spolehlivý a ucelený úvod do mindfulness, jógy i sebelaskavosti. Z pohodlí domova tak můžete začít tyto kvality rozvíjet. Zakoupením kurzu zároveň podpoříte naše online aktivity a jejich zlepšování.

přihlášení na akce

V Mindfulness Clubu nebo skrze ně také pořádáme řadu živých a online akcí – workshopů, kurzů i konferencí. Nejen že tím podpoříte Mindfulness Club, ale zároveň tím uděláte něco sami pro sebe. Win – Win. Těšíme se na setkání.