Kurzy pro školy a školky

mindfulness a well being ve školách a školkách

Nabízíme vám možnost podpořit podpořit rozvoj well-being a mindfulness ve vaší škole nebo školce. 

Vaše  učitele a učitelky naučíme lépe zvládat stres i emoce, předcházet vyhoření a celkově cítit více radosti i osobní pohody ve škole i doma. Podpoříme Vaše pedagogické kompetence konkrétními tipy a nástroji k tomu, jak učit všímavě a jak sebeuvědomění a schopnost práce s emocemi a stresem předávat dětem ve třídě.

Společně s našim partnerem SEMwell máme ve školení těchto oblastí mnoho zkušeností. Cítíme jako důležité  podporovat prostředí škol i školek v této psychicky náročné době. 

S čím můžeme pomoci vašim učitelům a učitelkám

Jak zvládat stres ve škole i doma.

Jak předcházet pracovnímu vyhoření.

Jak vytvářet psychickou pohodu a důvěru ve třídě.

Jak komunikovat s žáky a řešit konflikty efektivním a respektujícím způsobem.

Jak podpořit své duševní i fyzické zdraví.

Jak učit žáky zvládat své vlastní emoce a stres.

Mindfulness a sebelaskavost

vědecky podložené kvality psychického rozkvětu

Jádro našich školení se opírá o rozvoj mindfulness (všímavosti), kterou můžeme definovat jako schopnost plně prožívat přítomný okamžik a s nadhledem i se zájmem objevovat, co se v něm odehrává. Mindfulness bylo společně se sebelaskavostí vědeckými studiemi opakovaně prokázano jako účinná cesta pro zvládání stresu a nejistoty, prevenci vyhoření, posílení pracovní angažovanosti a motivace, zlepšení soustředění, psychické odolnosti i pocitu osobního štěstí.

zkuste to taky

Školení ve školách realizujeme skrze našeho prověřeného partnera SEMwell, který je předním poskytovatelem vzdělávání v oblasti well-being ve školách u nás.

Pokud máte o školení well-being a mindfulness zájem, stačí nám vyplnit krátký dotazník níže nebo přímo kontaktovat našeho partnera (kliknutím na jeho logo). 

Na základě toho se vám ozveme a můžeme domluvit konkrétní podrobnosti.

poptejte školení pro vaši organizaci

Potřebujete poradit?

Zavolejte mi na

+420 724 881 555