Zbav se ostychu

workshop vědomého překonávání blokujících emocí

Chtěl/a bys dokázat oslovit tu slečnu nebo muže v kavárně, troufnout si říct šéfovi o vyšší plat, uvolněně konverzovat se zákazníky na veletrhu. Tento workshop ti pomůže překonat ostych, který ti v tom brání.

o lektorovi

Workshop povede Petr ‚PePa‘ Pavel, kouč a lektor zbavování ostychu. Sám dříve uzavřený introvert se Petr naučil otevřít se druhým lidem a překonat strach z mluvení na veřejnost i oslovování lidí. Dnes na této cestě pomáhá i ostatním. Pro více informací klikněte na fotku lektora.

Co se na workshopu dozvíš

Konkrétní postupy pro předcházení i zvládání stresu při komunikaci s lidmi.

Prožitky ze cvičení, kterými si ověříš, že postupy fungují.

Báječný večer se skupinou lidí na podobné vlně.

 

 

O čem to bude

Pojďme si na rovinu říct, že přečtením další knížky, shlédnutím dalšího videa se nic zázračně nezmění. Musíš začít trénovat. Slyšel/a jsi někdy o klavíristovi, který by se naučil hrát čtením knížek?

Tenhle kurz není o jednorázovém zablbnutí. Šlehnout si adrenalin a pak se vrátit domů do svého starého života. Adrenalin bude, to jo, ale budeme s ním pracovat vědoměZměníme tvé vnímání o tom, co je dobře a špatně.

Cílem kurzu je také pomoci ti stanovit cíle a způsob tréninku. Už za pár měsíců můžeš na vlastní kůži pocítit, že to jde. Získat svobodu a lehkost.

Opravdu se může z introverta stát extrovert? Asi ne, ale až získáš volnost projevovat se autenticky, přestaneš řešit introverzi a extroverzi 🙂

Mindfulness a sebelaskavost

vědecky podložené kvality psychického rozkvětu

Mindfulness (všímavost) je schopnost plně prožívat přítomný okamžik a s nadhledem i se zájmem objevovat, co se v něm odehrává. Mindfulness bylo společně se sebelaskavostí vědeckými studiemi opakovaně prokázano jako účinná cesta pro zvládání stresu a nejistoty, prevenci vyhoření, posílení pracovní angažovanosti a motivace, zlepšení soustředění, psychické odolnosti i pocitu osobního štěstí.

Organizační informace a přihlášení

KDE: Občerstvení Letenský Zámeřek, Letenské Sady, 170 00 Praha, viz mapa zde 

KDY: Pátek 01. 06. 2023 od 17:00 do 21:00

CENA: 750 Kč

Workshop si organizuje lektor sám, akci tedy přímo nepořádáme pod hlavičkou Mindfulness Clubu. Program i lektor je však námi prověřený a vřele vám doporučujeme účast v něm.

Staňte se členem naší komunity

Potkávejte se pravidelně s lidmi na podobné vlně

Zveme vás do naší komunity lidí, kteří aktivně  Nabízíme vám podporu na vaší cestě rozvoje mindfulness a laskavosti. Ať už máte zájem lépe zvládat stres či emoce, podpořit své zdraví a nebo cítit v životě více klidu a svobody a nebo jen chcete být v kontaktu s lidi, kteří se zajímají o vědomý styl života – naše komunita vás v tom podpoří. 

další doporučené akce

camp

2023-07-20 | Mindful Camp: Letní oslava přítomnosti

Srdečně Vás zveme na druhý ročník Mindful Campu – letní všímavé oslavy v přírodě a jedinečného osobního setkání všech příznivců všímavého a vědomého stylu života. Tentokrát na Sklenářce. Pokud jsi členem Mindfulness Clubu, máš akci se slevou nebo zcela zdarma.