Kurzy pro firmy

podpořte motivaci, efektivitu a zvládání stresu ve vaší organizaci

V posledních 20 letech se mindfulness hojně rozvíjí i v organizacích, kde je vědecky dokázáno, že pomáhá zaměstnancům, manažerům i majitelům lépe zvládat stres, předcházet vyhoření, zlepšovat pracovní vztahy i zvýšit efektivitu a angažovanost do práce (Good et al. 2016, Sutcliffe et al. 2016; Vich 2015).

Popularitu mindfulness v businesse pomohly získat společnosti jako Google, McKinsey nebo Intel, které začaly aplikovat kurzy a workshopy jako jedny z prvních. Dnes se již mindfulness hojně praktikuje vše všech typech i velikostech společností.

S pořádáním akcí ve firmách i neziskových organizacích máme mnohaleté zkušenosti. Nejjednodušší cestou, jak zavést mindfulness do vaší společnosti, je vyzkoušet některý z našich workshopů.

NA ZÁKLADĚ NAŠICH ZKUŠENOSTÍ A ZPĚTNÝCH VAZEB NABÍZÍME NÁSLEDUJÍCÍ TÉMATA:

Jak zvládat stres a předcházet vyhoření pomocí mindfulness?
Mindfulness v mezilidských vztazích: Jak být více vnímaví a klidní během komunikace s druhými. 
Sebe-laskavost: Jak zvládat každodenní výzvy s větší lehkostí a péčí o sebe.
Mindfulness, time management a pracovní efektivita.
Všímavé řešení konfliktů a nenásilná komunikace. 
Mindfulness v pohybu a kancelářská jóga pro lepší zdraví a uvolnění. 

Pokud jste školení mindfulness ještě neabsolvovali, doporučujeme začít prvním tématem zvládání stresu. V případě vašeho zájmu ale nemáme problém začít dalšími zmíněnými tématy nebo případě připravit téma přímo na míru. Díky velkému týmu našich lektorů a širokému záběru se vám dovedeme přizpůsobit. V případě zájmu o intenzivnější školení můžeme ve vaší organizaci zrealizovat i celý kurz, případně sérii pravidelných workshopů.

poptejte školení pro vaši organizaci

Potřebujete poradit?

Zavolejte mi na

+420 724 890 016