Tereza Hausmanová

Lektorka jógy a mindfulness

Praxi jógy a mindfulness se věnuji od roku 2012 a v začátcích mi oba tyto přístupy pomohly lépe zvládnout stres během studií. Postupně se obojí staly nedílnou součástí mého života. Jógu vnímám jako cestu sama k sobě, kdy je stále co objevovat o svém těle a fungování mysli.

Momentálně se ve své vlastní praxi a výuce zaměřuji především na kultivaci sebe-laskavosti a zvyšování odolnosti vůči stresu. Jóga není jen fyzické cvičení, ale může přesáhnout do každé oblasti života a pomoci nám k naplněnějšímu a spokojenějšímu životu.

Sama jsem si prošla zažívacími problémy a hledala řešení, jak v konvenční, tak v alternativní medicíně. Byla jsem překvapena, jak moc dané obtíže byly spojené se stresem. Lepší práce s emocemi a vnitřními prožitky byl jeden z důležitých klíčů ke zdravému zažívání. Na základě svých zkušeností a studia jsem vytvořila 10 týdenní kurz jógy pro lepší zažívání.

akce s terezou

mindfulness & tanec

2023-10-21 | Mindful Dance: Setkání s mindfulness, hudbou a tancem

Srdečně Vás zveme na Mindful Dance – večerní setkání všech příznivců mindfulness, tance, a vědomého stylu života. Pokud máte rádi hudbu a tanec a rádi byste si ji užili v příjemném prostředí s podobně naladěnými lidmi, bez alkoholu a drog, Mindful Dance může být pro vás to pravé.

tereza hausmanová

2023-11-10 | Jógový víkend: Najdi svoji flow

Pojďte se zastavit v bývalém mlýně uprostřed borových lesů a vychutnat si přítomný okamžik na místě, které k tomu samo vybízí. Během víkendu se budeme věnovat józe, meditaci všímavosti a zažijeme také kakaovou ceremonii.

camp

2024-07-25 | Mindful Camp: Letní oslava přítomnosti

Srdečně Vás zveme na druhý ročník Mindful Campu – letní všímavé oslavy v přírodě a jedinečného osobního setkání všech příznivců všímavého a vědomého stylu života. Tentokrát na Sklenářce. Pokud jsi členem Mindfulness Clubu, máš akci se slevou nebo zcela zdarma.