Tereza Hausmanová

Lektorka jógy a mindfulness

Praxi jógy a mindfulness se věnuji od roku 2012 a v začátcích mi oba tyto přístupy pomohly lépe zvládnout stres během studií. Postupně se obojí staly nedílnou součástí mého života. Jógu vnímám jako cestu sama k sobě, kdy je stále co objevovat o svém těle a fungování mysli.

Momentálně se ve své vlastní praxi a výuce zaměřuji především na kultivaci sebe-laskavosti a zvyšování odolnosti vůči stresu. Jóga není jen fyzické cvičení, ale může přesáhnout do každé oblasti života a pomoci nám k naplněnějšímu a spokojenějšímu životu.

Sama jsem si prošla zažívacími problémy a hledala řešení, jak v konvenční, tak v alternativní medicíně. Byla jsem překvapena, jak moc dané obtíže byly spojené se stresem. Lepší práce s emocemi a vnitřními prožitky byl jeden z důležitých klíčů ke zdravému zažívání. Na základě svých zkušeností a studia jsem vytvořila 10 týdenní kurz jógy pro lepší zažívání.

akce s terezou

tereza hausmanová

2024-03-05 | Jóga jako cesta k sobě

Srdečně vás zveme na unikátní kurz Jóga jako cesta k sobě, během kterého lépe poznáte své tělo a mysl, naučíte se lépe zvládat každodenní náročné, stresující situace a najdete laskavější cestu k sobě.

tereza hausmanová & robert kučera

2024-03-08 | Víkend s jógou a mindfulness

Dopřej si víkend v přírodě. Pojď si odpočinout, zastavit se a načerpat síly. Během víkendu se budeme věnovat józe, meditaci všímavosti a zažijeme také kakaovou ceremonii.

tereza hausmanová

2024-05-24 | Jógový víkend: Najdi svoji flow

Pojďte se zastavit v bývalém mlýně uprostřed borových lesů a vychutnat si přítomný okamžik na místě, které k tomu samo vybízí. Během víkendu se budeme věnovat józe, meditaci všímavosti a zažijeme také kakaovou ceremonii.