mindfulness & emoce

Jak zvládat náročné emoce a posílit radost

Emoce doslova hýbou našim světem. Pokud se je naučíme lépe vnímat a zvládat, získáme klíč k větší motivaci, energii i pohodě v našem životě.

V tomto online kurzu se naučíte zvládat náročné emoce jako je strach, vina, hněv a posílit pozitivní emoce jako radost.

Seznámíte se s mindfulness (všímavostí),  která Vám pomůže získat větší lehkost a pohodu v každodenním životě i větší vyrovnanost při zvládání psychicky náročných situací.

o lektorovi

Ing. Marek Vich, Ph.D.

Jsem lektor mindfulness, terapeut a vysokoškolský učitel. Problematice zvládání emocí a stresu se věnuji 15 let. Lepší práce s emocemi a stresem pomohla mně i stovkám mých klientů utužit psychické i fyzické zdraví, prožívat více radosti i klidu v každodennosti a zlepšit osobní i profesní vztahy. Proto mám velkou radost, že vám to nejlepší z této oblasti mohu předat i v tomto online kurzu.

Co se naučíte

Zklidnit se v emočně náročných situacích.

Překonat strach, obavy a pocity viny

Zvládat hněv a agresi – u sebe i u druhých

Snížit nepříjemný stres, napětí a příznaky vyhoření v každodenním životě

Cítit více radosti, lehkosti a uvolnění v každodenním životě

Vypořádat se s chronickou únavou

JAKÉ TECHNIKY SI osvojíte

Meditace uvolňování emocí pro přijetí a osvobození se od náročných emocí

Meditace rozvoje radosti pro posílení radosti a lehkosti v našem životě

Účinné metody rychlé úlevy od stresu

Doporučení pro zvládání náročných emocí a posílení radosti v každodenním životě

Mindfulness a emoční inteligence

vědecky podložené kvality psychického rozkvětu

Mindfulness (všímavost) je schopnost plně prožívat přítomný okamžik a s nadhledem i se zájmem objevovat, co se v něm odehrává. Mindfulness nám pomáhá mimo jiné rozvíjet naši emoční inteligenci (EQ). Vědecké studie prokázaly, že tyto kvality jsou účinnou cestou pro zvládání stresu a nejistoty, prevenci vyhoření, posílení pracovní angažovanosti a motivace, zlepšení soustředění, psychické odolnosti i pocitu osobního štěstí.

tento kurz vám může pomoci

Pokud jste neustále ve stresu a napětí a hledáte účinnou cestu ke zklidnění. Naučíte se přijmout a uvolnit těžké emoce jako strach, vina nebo hněv, které jsou významnou příčinou stresu.

Pokud postrádáte motivaci a chuť do života, v tomto kurzu máte možnost posílit motivaci skrze metodu rozvoje radosti v každodennosti.

Pokud pravidelně cítíte velkou únavu, i když dostatečně spíte – v tomto kurzu se dozvíte jak posílit svoji energii prostřednictvím uvolnění těžkých emocí.

Pokud mindfulness nebo meditaci již znáte, ale hledáte hlubší metody, které by vám pomohly být všímavější a klidnější v každodenním životě.

Naučte se zvládat své emoce

Tento kurz obsahuje více než 3 hodiny praktického materiálu, do kterého jsem vložil mé nejlepší know-how práce a emocemi a zvládání stresu. Získáte účinné a jednoduché nástroje, díky kterým prohloubíte klid a radost v každodenním životě. 

Jediné, co pro to v tuto chvíli již potřebujete udělat je zakoupit si kurz pomocí odkazu níže. Na základě toho ke kurzu získáte doživotní přístup. 

CENA KURZU: 1 590 Kč

Kurz také můžete věnovat svým blízkým i jako dárek. V takovém případě vám po jeho zakoupení vystavíme dárkový certifikát.

Co se naučím

  • Překonat strach, obavy a pocity viny
  • Zvládat hněv a agresi - u sebe i u druhých
  • Snížit nepříjemný stres a napětí v každodenním životě
  • Vypořádat se s chronickou únavou
  • Zvýšit zvýšit energii, motivaci a v radost v každodenním životě
  • Praktikovat mindfulness (všímavost) a maximálně využít její potenciál v každodenním životě

obsah kurzu

ÚVOD DO ZVLÁDÁNÍ EMOCÍ POMOCÍ MINDFULNESS
Dozvíte se, jak emoce ovlivňují váš každodenní život, zejména stres, vitalitu a motivaci. Odnesete si také první tipy, jak lépe zvládat těžké emoce i posílit radost.

PODROBNĚJI O EMOCÍCH A JEJICH VÝZVÁCH
Seznámíte se s jednotlivými emocemi, konkrétně se strachem, hněvem, smutkem, vinou, studem i radostí. Dozvíte, kdy tyto emoce mohou být prospěšné a kdy nikoliv i jak je můžete využívat více ku prospěchu sebe i druhých.

METODY ZVLÁDÁNÍ EMOCÍ
Naučíte se dvě účinné praxe zvládání emocí. Meditace uvolňování emocí vám pomůže rozpoznat, přijmout a uvolnit těžké emoce jako je strach, vina nebo hněv. Meditace rozvoje radosti vám umožní posílit radost a vděčnost v každodenních situacích.

DOPORUČENÍ PRO ZVLÁDÁNÍ EMOČNĚ NÁROČNÝCH SITUACÍ
Dozvíte se řadu dalších tipů, jak můžete lépe zvládat emočně náročné situace a životní výzvy. To vše mimo jiné demonstruji na mých vlastních životních zkušenostech a fuck-upech.

Podívejte se na ukázku

Pokud vás kurz láká, ale ještě jste se stále nerozhodli, mrkněte se na první video z kurzu, které vám předá první tipy pro lepší zvládání emocí a nastíní vám, co vás v kurzu čeká.

Staňte se členem mindfulness clubu

Získejte kurz zdarma a další výhody

Zveme vás do naší komunity lidí, kteří aktivně  Nabízíme vám podporu na vaší cestě rozvoje mindfulness a laskavosti. Ať už máte zájem lépe zvládat stres či emoce, podpořit své zdraví a nebo cítit v životě více klidu a svobody a nebo jen chcete být v kontaktu s lidi, kteří se zajímají o vědomý styl života – naše komunita vás v tom podpoří. 

Chcete se dozvědět více?

více informací o mně a o mindfulness

Kurz již mám zakoupený, ale chci se k němu přihlásit, co mám dělat?

V tomto případě se do kurzu dostanete pomocí odkazu níže. Odkaz vás vyzve k přihlášení a poté se již můžete pustit do sledování.

1590