Ing. Marek Vich, Ph.D.

SENIOR LEKTOR MINDFULNESS & TERAPEUT
Spolu-tvůrce & zakladatel Mindfulness Clubu

Mým posláním je pomáhat lidem nacházet sílu a klid v životě. Na mých workshopech a sezeních učím především vědomě pracovat s emocemi, rozvíjet Lásku k sobě a pečovat o vnitřní dítě a pěstovat všímavost i vnitřní Mír. 

 Společně s Honzou Burianem jsem spoluvytvořil  Relational Mindfulness Training (RMT), který pomáhá lidem lépe zvládat stres a komunikaci s mezilidských vztazích. Program jsem vědecky ověřil  na katedře manažerské psychologie VŠE v Praze, kde jsem v roce 2017 úspěšně zakončil doktorát a do února 2022 jsem působil na plný úvazek na katedře managementu. V současné době jsem garantem oborů psychologie a manažerské psychologie na soukromé vysoké škole AMBIS a.s. v Praze.

Ve své osobní meditační a sebepoznávací praxi mi je kromě západního sekulárního přístupu k mindfulness a terapii velkou inspirací mahajánový a vajrajánový Buddhismus, učením Toltéků a díla integrálních autorů jako např. Rudolfa Steinera, Kena Wilbera a dalších.

V posledních letech se také jako Dj věnuji Ecstatic Dance – tanečním akcím bez alkoholu a drog. Tanec vnímám jako velmi blahodárnou cestu, jak se uvolnit a hlouběji se propojit sáma/a se sebou. Mezi mé další zájmy patří příroda, četba, sebeobrana a tanec.

MaRkovy vedené meditace

články od marka

Online kurzy s Markem

vypsané akce s markem

mindfulness & tanec

2023-10-21 | Mindful Dance: Setkání s mindfulness, hudbou a tancem

Srdečně Vás zveme na Mindful Dance – večerní setkání všech příznivců mindfulness, tance, a vědomého stylu života. Pokud máte rádi hudbu a tanec a rádi byste si ji užili v příjemném prostředí s podobně naladěnými lidmi, bez alkoholu a drog, Mindful Dance může být pro vás to pravé.

Markovy Firemní reference